scorecardresearch

Lavieor Cilt Lekesi Kremi

86 izlenme
Kategori Sağlık
Eklenme Tarihi 5 yıl önce
DilTürkçe
Açıklama
Cilt lekesi problemleriniz mi var?
İsviçre'de üretilen Lavieor ile artık cilt lekelerini dert etmenize gerek yok! Çünkü, Lavieor tüm dünyada yıllarca yapılan cilt araştırmalarının neticesinde ortaya çıkmıştır. Leke üzerinde etkinliği kanıtlanmış aktif bileşenler ve kök hücre teknolojisiyle formülize edilmiştir. Avrupa'da birçok denek üzerinde yapılan klinik testlere göre düzenli kullanım ile kısa sürede P'ye varan oranlar da lekeleri yok ettiği kanıtlanmıştır. Başta güneş lekeleri olmak üzere, yaşlılık ve gebelik gibi faktörlerin oluşturduğu lekelerin giderilmesinde etkilidir.

Lavieor diğer ürünlerin aksine cilt beyazlatıcı değildir. Uygulandığı bölgede bulunan cilt üzerindeki farklılıkları belirleyerek lekeleri tespit eder. Bu sayede sadece lekeler üzerinde çalışır.

Lavieor içerdiği Genistein ve Sulforaphane isimli özel maddeler sayesinde lekeye sebeb olan sinyal moleküllerini bloklayarak leke oluşumunu engellemektedir. Ayrıca UV filtreleri ve günlük bakım için yeterli olan SPF20 koruma faktörü içeren ürün, özellikle güneşten kaynaklanan lekelerinin oluşumunu durdurur.
Etiketler